Бонусний рахунок

Бонусний рахунок

Кожен користувач послуги компанії БКМ крім основного рахунку, на якому обліковуються грошові кошти, внесені абонентом в рахунок оплати вартості послуг, має ще і бонусний рахунок, на який автоматично нараховуються всі бонуси відповідно до умов акцій, рекламних пропозицій тощо, що проводяться компанією.

1 бонус надає право отримати послуги загальною вартістю 1 гривня за рахунок сплачених абонентом коштів. Бонуси можна використовувати згідно умов використання бонусного рахунку.
Кожного 1 числа наступного місяця кошти з бонусного рахунку у сумі максимум 50 грн. (або менше, якщо встановлена сума не досягнута) переносяться на основний рахунок абонента і можуть бути використані для оплати послуг компанії.

Строк, протягом якого можна використати бонуси (строк дії бонусів) може бути різним та залежить від умов нарахування таких бонусів (згідно правил акцій).

Строк дії бонусів починається з моменту їх нарахування. Бонуси, що не були використані протягом строку їх дії - анулюються, та жодним чином не відшкодовуються.

Переглянути кількість коштів на бонусному рахунку можна в особистому кабінеті за посиланням: https://stat.bcm.net.ua/home   

Бонуси, які нараховуються на бонусний рахунок абонента, в жодному випадку не є грошовими коштами у прямому розумінні відповідно до чинного законодавства України. У випадку розірвання (відмови від зобов'язань) договору про надання телекомунікаційних послуг, бонуси анулюються і за будь-яких умов не повертаються абоненту у вигляді грошових коштів.

Компанія БКМ залишає за собою право змінювати умови використання бонусного рахунку, а також призупиняти нарахування бонусів, списувати бонуси, анулювати бонусний рахунок в односторонньому порядку без узгодження з абонентом у разі порушення таким абонентом чинного законодавства України.


buttons